Hakkımızda

Tola matbaa, ambalaj, grafik ve tanıtım adına hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmuştur. Ekibimiz, sizin için düşünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Gerek basılı gerekse dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarım hizmetlerinden tutun üretim yaptığınız ürünlerin ambalajının basımına ve tanıtımına kadar  oldukça geniş bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.


20 yıllık sektör tecrübesine 2010 yılında şirketlişerek kurumsal bir yapıya dönüşen firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Sektöre matbaa ve basım hizmetleri ile başlayan tola Matbaa Tanıtım ve Tasarım Hizmetleri geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Zamanla kutu ambalaj, etiket, promosyon, tanıtım ve reklam faaliyetlerini de hizmet portföyüne eklemiştir. Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir işletme durumundadır. İşletmemiz, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır. Çağımızın en büyük farkındalık etkeni olan tasarımsal farkındalığı yakalamak adına grafik tasarım alanında yatırımlar yapmaktadır.

Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren işletmemiz; müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını en kısa sürede, yüksek kalitede ve en uygun maliyetle sunmayı amaçlamaktadır.

İşletmemiz, kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyütmektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek, modern grafik tasarım çalışmalarıyla desteklediği üretim faaliyetlerini daha iyi anlatabilmek adına sizleri iş yerimizde ağırlamaktan kıvanç duyarız

Bize Ulaşın


TOLA PROMOSYON
BİZİ ARAYIN (0246) 250 2025
FATİH MAH.4504/1 SOK NO : 22 TOPTANCILAR SİTESİ İTFAYİYE YANI 32100 MERKEZ / ISPARTA

Promosyon Ürünleri


Tola Promosyon, promosyon, ambalaj, grafik ve tanıtım adına hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmuştur. Ekibimiz, sizin için düşünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Basılı ve dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarım hizmetleri ve üretim yaptığınız ürünlerin ambalajının basımına ve tanıtımına kadar oldukça geniş bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2021 Tola Promosyon

Web Tasarım